0555 236 4934Whatsapp

HakkımızdaBy Koltuk, 1998 yılında kurulmuş olan ve müşterilerine mobilya alanında hizmetler veren bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar mobilya sektöründe verdiği çeşitli hizmetler ile tüm müşterilerini memnun etmeye çalışan ve bu doğrultuda faaliyetler gösteren firmamız, benimsediği stratejiler ile başarıya ulaşabilmektedir.

Her zaman ürettiği ürünleri en yüksek kalitede üretmeyi hedefleyen By Koltuk, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek kalite yönetim şartlarını da yerine getirmektedir. Firmamız, ürettiği ürünlerinin kalitesinin ve başarısının müşteri memnuniyetine bağlı olduğunun farkında ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri ise koltuk tasarımı, koltuk döşeme, koltuk iskeleti, koltuk takımları, sandalyeler, yatak başlıkları şeklinde sıralayabilmek mümkündür.

Başarılı ve kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra güvenilirlikte ilk önceliğimizdir. Bu doğrultuda By Koltuk’tan alışveriş yapan kişilerin parasının güvende olduğunu ve satış sonrasında da kaliteli bir destek alabileceğini ifade edebilmek mümkündür. Bu doğrultuda firmamızdan alışveriş yapıldıktan ve ürün teslim alındıktan sonra herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda bizim ile iletişime geçilmesi ve problemin dile getirilmesi yeterlidir. Satış öncesinde müşterileri ile en profesyonel şekilde ilgilenen ekibimiz, satış sonrasında da profesyonel bir şekilde iletişime geçerek sorunlarına çözüm bulmaktadır. Dolayısıyla 1998 yılından beri mobilya sektöründe tecrübe kazanan ve ürünler üreten By Koltuk’un rakipleri arasında da ilk sıralarda yer aldığını ifade edebilmek mümkündür.Modokonun En Büyük Koltuk Döşeme Fabrikalarından ByKoltuk Güvencesi ile

Size özel ölçü ve kumaş seçenekleri ileZamanında eksiksiz teslimat.


İletişim